Galéria

4. decembra 2018 Naši členovia.

2018

4.-5.12.
Klubový Mikulášsky Judo turnaj
1.12.
Mikulášský turnaj Karviná, Čechy
25.11.
VC Mysłowice, Poľsko
24.11.
M-SR starších žiakov družstiev Banská Bystrica
MVC Karviná, Čechy
18.11.
9. kolo Turnaj detí a mládeže, Sosnowiec, Poľsko
17.11.
MVC Martin
Memoriál Saši Jurečky, Havířov, Čechy
8.11.
Na tréningu na ZŠ Dolinský potok, ZŠ Clementisova
27.10.
6. kolo Olympiády Žilina
21.10.
8. kolo Turnaj detí a mládeže, Sosnowiec, Poľsko
13.10.
MVC Kolárovo
6.10.
MT Považská Bystrica
29.9.
5. kolo Olympiády Martin
Majstrovstvá Žilinského kraja mladších žiakov a dorastencov Martin
22.9.
MVC Malacky
11.9.
Ukážky Juda na ZŠ Dolinský potok
8.9.
Pohár olympijských nádejí, Raškovice, Čechy
18.-25.8.
Judo Camp Mošovce - sústredenie
17.6.
6. kolo Turnaj detí a mládeže, Sosnowiec, Poľsko
14.6.
Koncoročná klubová opekačka
9.6.
4. kolo Olympiády Prievidza
2.6.
M-SR žiakov Zvolen
26.5.
VC Prostějov, Čechy
25.5.
Sokol Team Cup, Vrútky
12.5.
MT Rimavská Sobota
5.5.
MT Bardejov
28.4.
Memoriál Z. Navrátila, Hranice, Čechy
27.4.
Krajský pohár mini žiakov družstiev, Prievidza
21.4.
Aprílový majáčik, Český Těšín, Čechy
14.4.
MVC Archacup Bratislava
7.4.
3. kolo Olympiády Martin
Majstrovstvá Žilinského kraja starších žiakov a juniorov Martin
24.3.
Grand Prix Pezinok
Veľkonočný turnaj, Karviná, Čechy
18.3.
3. kolo Turnaj detí a mládeže, Sosnowiec, Poľsko
17.3.
2. kolo Olympiády Kysucké Nové Mesto
12.3.
Ukážky juda v Mestskej knižnici Kysucké Nové Mesto
10.3.
Malá cena Třince, Čechy
3.3.
Majstrovstvá Euroregiónu, Raškovice, Čechy
24.2.
Slezský pohár Opava, Čechy
18.2.
2. kolo Turnaj detí a mládeže, Sosnowiec, Poľsko
17.2.
Grand Prix Ostrava, Čechy
10.2.
Grand Prix Banská Bystrica
Valentínsky turnaj, Karviná, Čechy
5.2.
Skúšky na vyšší technický stupeň (páskovanie)
3.2.
VC Žilina
20.1.
1. kolo Olympiády Považská Bystrica
14.1.
1. kolo Turnaj detí a mládeže, Sosnowiec, Poľsko
13.1.
MT Prekonávame hranice Bielsko-Biała, Poľsko

História

Judo San KNM